skip to Main Content

GND OTOMOTİV;

Firmamız traktör ve forklift yedek parçalarının imalat ve pazarlaması sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden “GND Otomotiv” bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seyide tutmaktadır.

Ürün Gruplarımız;

Traktör çamurlukları, traktör turbo setleri, traktör turboları, traktör intercooler setleri, egzoz espirasyon setleri, traktör ezgozları, egzoz manifoldları ile turbo sistem yedek parçaları ile forklift yedek parçalarından oluşmaktadır.

İmalat ve pazarlamasını yapmış olduğumuz ürünlerde malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamaların kontrolümüz altında olması, ürünlerimizdeki sağlamlık ve güvenilirliğimiz kalite politikamızın ilk ayağını oluşturmaktadır.

İsmimizin güvenirliliğini korumak ve standartlarımızı en üst seviyede tutmakla birlikte müşteri memnuniyeti ve menfaatlerini korumak, yüksek kalitede ürünler üreterek standartları belirleme noktasında belirleyici olmak, bize duyulan güven ve memnuniyetin sürekliliğini sağlamak için kalite anlayışımıza uygun tedarikçi firmalar ile çalışarak kalite yönetim sistemimizi daima bir adım ileriye taşımak kalite politikamızın tamamlayıcısıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz;

Tüm değerler zinciri boyunca, esnek ve verimli iş akışı ile yetkili ve güvenilir bir iş ortağı olarak uzun vadeli mükemmel bir üne sahip güçlü ve rekabetçi ürün yelpazesi sunmak.

Misyonumuz;

Yerli ve yabancı müşterilerinin ihtiyaçlarının sağlanmasında süreklilik, güvenirlilik ve güven garantisi sunmak.

GND OTOMOTİV

GND OTOMOTİV TRAKTÖR TURBO FORKLİFT YEDEK PARÇA
Back To Top